سنگ بازالت ارزان

سنگ بازالت ارزان

سنگ بازالت ارزان

سنگ بازالت ارزان

سنگ بازالت ارزان که ساختار محکمی دارد، تقاضای زیادی دارد و در زمینه‌های مختلف به‌ویژه ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت ما بیش از 10 سال است که کارشناسان را در زمینه سنگ بازالت ارزان با کیفیت گرد هم آورده است. ما تخصص سنگ بازالت ارزان را به دلیل اصالت متریال، سطح بالا، مستحکم و بادوام انتخاب کرده‌ایم که در عین زیبایی، ظرافت‌های ظریف و معتبر را به فضای داخلی و خارجی شما می‌آورد. ما انواع مختلفی از سنگ های طبیعی را انتخاب کرده ایم تا زیباترین سنگ های دنیا را در زیباترین روکش ها مانند: تراورتن، گرانیت، تخته سنگ، بازالت، سنگ آهک، مرمر، کندلا، بورگوندی، سنگ آبی، ماسه سنگ هندی و غیره به شما ارائه دهیم. شما در سایت ما طیف های مختلف محصولات را در مورد سنگ طبیعی پیدا خواهید کرد. برای نمای بیرونی شما (باغ، تراس، استخر و غیره) ، ما  سنگفرش ، حاشیه  و  پوشش های استخر را  در قالب ها و پرداخت های مختلف ارائه می دهیم. برای فضای داخلی خود (دیوارها و کف) می توانید بین موزاییک ، بشقاب یا سنگفرش انتخاب کنید.

فواید سنگ بازالت ارزان

به عنوان شالوده ساختمان و خانه

سنگ بازالت خرد شده در اشکال مختلف برای پی‌های ساختمانی استفاده می‌شود تا محکم‌تر شود. به عنوان مثال، استفاده از سنگ بازالت ارزان به عنوان پایه برای باند هواپیما، جاده ها و پایه های راه آهن استفاده می شود. علاوه بر این، سنگ بازالت به عنوان سنگدانه یا پی برای آسفالت جاده ها، سنگدانه های بتنی و سنگدانه های روسازی نیز استفاده می شود.

به عنوان زینت برای تزئین ساختمان ها و خانه ها

سنگ بازالت که بر روی سطح آن تراشیده و صاف می شود، می تواند به عنوان زینت برای تزئین بناهایی مانند بناهای تاریخی، و همچنین کف استفاده شود. در حال حاضر اغلب با آن به عنوان دکوراسیونی برای دیوارهای خانه یا دیوارهای خانه با کانسپت تک رنگ مینیمالیستی مواجه می شویم. نگهداری اقتصادی سنگ بازالت ارزان به عنوان دکوراسیون منزل باعث می شود این سنگ همچنان مورد علاقه مردم باشد.

سنگ بازالت ارزان سنگی است که متعلق به سنگ آذرین بیرون‌گر است که یک آذرین آتشفشانی است که  منشأ آن معدن  شهر ماکو است. در حالی که تعریف سنگ بازالت از نظر کارشناسان، سنگ آذرین آفانیتی است که محتوای کوارتز آن بیش از 20 درصد، درصد فلدسپاتوئید کمتر از 10 درصد و درصد کانی های فلدسپات به شکل پلاژیوکلاز 65 درصد است. ترکیب سنگ بازالت شامل کانی های پروکسین، آمفیبول، پلاژیوکلاز و شیشه های آتشفشانی است، وجود شیشه های آتشفشانی تنها متعلق به سنگ بازالت است. برای ظاهر بازالت، معمولاً به رنگ خاکستری یا سیاه است، زیرا به سرعت در سطح زمین یخ می زند.

سنگ بازالت معمولاً حجیم و سخت است، دارای بافت آفانیتیک یا سنگ آذرین بسیار ریز دانه است به طوری که کانی ها/بلورهای تشکیل دهنده را نمی توان با چشم غیر مسلح دید. خود سنگ بازالت را می توان به دو نوع بازالت قلیایی و تئولیتی تقسیم کرد. این به دلیل تفاوت در محتوای آن، یعنی Na2O و K2O اتفاق می افتد. بازالت قلیایی دارای محتوای Na2O و K2O بالاتری نسبت به بازالت تئولیتیک است.

سنگ بازالت ارزان در اندازه‌ها، ضخامت‌ها و روکش‌های مختلفی تولید می‌شود و برای هر پروژه با هر اندازه‌ای مناسب است. اسلب ها بادوام و ماندگار هستند و سنگ فرش های موجود برای مدت طولانی حتی در هوای سرد در ژئوپارک گذاشته می شود. سنگ بازالت ارزان سوخته اغلب به عنوان سنگ پله استفاده می شود، اما به ندرت برای برش بی عیب و نقص صفحات بزرگتر استفاده می شود. بنابراین یک بشقاب با ضعف بزرگ گرانتر از بشقاب با ضعف کوچک بود و یک بشقاب آتش نشانی قیمت بیشتری داشت.

اگر به دنبال افزودن ارزش و زیبایی به محل سکونت خود هستید یا در حال طراحی یک لابی برای یک ساختمان تجاری جدید هستید، این سنگ فرش ها می توانند دوام، سبک و عملکرد را ارائه دهند. درمان‌های حرارتی موجود در اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلف، ساختار زیبایی به این سنگ طبیعی می‌بخشد و در جایی که نیاز است، پشتیبانی زیادی به آن می‌دهد. اگر فقط از متراکم ترین بازالت موجود در هر مکانی استفاده می کنید، می توانید دیوارهای خود را با انواع مختلف سنگ مانند گرانیت، ماسه سنگ، کوارتز، گرانیت و حتی گرانیت بپوشانید. شما همچنین به اندازه کافی برای پوشش تمام نیازهای پردازش پایه خود خواهید داشت.

ما به لطف تخصص خود در این زمینه و به لطف کاهش هزینه های سازه ای ، سنگ های طبیعی را با بهترین قیمت در بازار به شما تضمین می کنیم. ما انتخاب کرده‌ایم که فقط از طریق اینترنت و نمایشگاه بفروشیم. در نتیجه بتوانیم به همه مشتریان خصوصی و حرفه‌ای خود محصولات با کیفیت بالا را با قیمت‌های بسیار جذاب ارائه دهیم. تمام محصولات سنگ طبیعی ارائه شده در سایت ما از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و از یک انتخاب دقیق با تامین کنندگان و معدن در شهر ماکو بدست می آیند.