تولید انبوه سنگ بازالت

تولید انبوه سنگ بازالت

تولید انبوه سنگ بازالت

تولید انبوه سنگ بازالت

تولید انبوه سنگ بازالت بسته به خواصی مانند سختی، چقرمگی، ظرفیت حرارتی ویژه، تخلخل و غیره، سنگ ها در برابر حرارت، سایش، ضربه مقاوم هستند و تولید انبوه سنگ بازالت مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر فشار، مقاوم در برابر سایش است در حالی که گرانیت مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر سایش است. پیچیدگی های عملیات تولید انبوه سنگ بازالت ما برای به دست آوردن بلوک های نیمه کاره و کار شده بر دو اصل اساسی استوار است اول اره کردن بلوک های منظم و نامنظم و کاهش آنها به اندازه های کوچکتر است .

در این مرحله، بلوک ها با توجه به محصول نهایی به اسلب، نوار، تولید انبوه سنگ بازالت به شکل سنگفرش یا سایر موارد دست ساز تقسیم می شوند و پردازش سطح تولید انبوه سنگ بازالت گدازه برای دادن جنبه زیبایی شناختی خاص به آن. فن آوری های اصلی مورد استفاده در صنعت تولید انبوه سنگ بازالت در مورد اره کردن بلوک های تولید انبوه سنگ بازالت، ماشین آلات اره الماسی تک، چند دیسکی، ماشین های با برش بلوک های چند دیسکی، اره های دیسکی غول پیکر و ماشین های برش متقاطع کامپیوتری است و ما می‌ خواهیم اضافه کنیم.

شرکت ما اولین شرکت بود که از اره‌های دیسکی الماس غول پیکر برای برش تولید انبوه سنگ بازالت استفاده کرد و امکان ساخت صفحات سنگی را فراهم کرد که علاوه بر این، برای سال های متمادی، ما از 60 دستگاه نازک کاری چند دیسکی برای برش بلوک های نامنظم و کم اندازه استفاده کرده ایم. این نشان دهنده راه حل تکنولوژیکی عالی برای اره کردن است که امروزه تجهیزات پیشرو برای تولید متوالی سنگفرش و کاشی و نوار است. دستگاه های برش و تولید انبوه سنگ بازالت این امکان را فراهم می کند .

برش هایی با ضخامت 7 میلی متر یا کمتر بدست آورید. بلوک‌ها به لطف اره‌های دیسکی الماسی عمودی و یک دیسک افقی با قطر کوچک‌تر بریده می‌شوند که به طور مداوم برای بریدن نوارهای بازالت ما کار می‌کند و دیسک های تولید انبوه سنگ بازالت را تا یک عمق مشخص برش می دهند و با عبور از تمام طول آن، آن را به نوارهای زیادی تقسیم می کنند. سپس دیسک افقی مجموعه ای از نوارها را در پایه بلوک برش می دهد که استفاده از چنین فناوری، آشکار می کند که محصولات ما و محصولات تولید انبوه سنگ بازالت دیگر عمیقاً متفاوت هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.