سنگ بازالت نما

سنگ بازالت نما

سنگ بازالت نما

سنگ بازالت نما

یکی از جنبه های مهم پایداری این است که چگونه همه ما با منابع ارزشمندی که زمین در اختیارمان قرار می دهد سروکار داریم که در دسترس بودن بازالت، ماده اولیه ای که ما برای سنگ بازالت نما استفاده می کنیم ، تقریباً بی نهایت است، زیرا زمین هر سال هزاران برابر بیشتر از آنچه ما می توانیم استفاده کنیم، ایجاد می کند و به دلیل این در دسترس بودن بالا، سنگ بازالت نما انتخابی مسئولانه برای حال و آینده است.

سازندگان و معماران از خواص بسیار سنگ بازالت نما برای تزیین نمای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می کنند. این مصالح ساختمانی طبیعی نماد فردیت است زیرا بسته به کیفیت و ظاهر آن می توان سطوح منحصر به فردی را طراحی کرد و علاوه بر این، ساختمان با سنگ طبیعی پایدار است که سنگ بازالت نما طیف وسیعی از کاربردها در حفظ بناهای تاریخی و بازسازی و همچنین در پروژه های معماری مدرن دارد.

در واقع امروزه از رایج ترین سنگ ها برای کاربرد ساخت و ساز می توان به سنگ بازالت نما اشاره کرد که سنگ‌های سخت مانند گرانیت یا سنگ بازالت نما برای نمای خارجی ساختمان های بسیار قابل قبول است و در حالی که مواد نرم‌ تر مانند مرمر برای فضای داخلی مناسب ‌تر هستند و قبل از اینکه یک سنگ طبیعی وارد بازار شود، باید تست های مناسب را که بر اساس استاندارد است را انجام دهد.

این مواد از نظر ویژگی های فنی مانند جذب آب، مقاومت فشاری، ظرفیت ذخیره سازی گرما یا مقاومت در برابر یخبندان بسیار متفاوت هستند و ظاهر یک سنگ بازالت نما چیزی در مورد کیفیت آن آشکار نمی کند زیرا یک نوع مقرون به صرفه و یک نوع با کیفیت بالا ظاهر یکسانی دارند اما ویژگی های کاملاً متفاوتی دارند. البته به جز چند استثنا، به عنوان مثال شیل نفتی، تمام سنگ های طبیعی مطابق با کلاس مصالح ساختمانی به درجه سنگ بازالت نما غیر قابل اشتعال تعلق دارند.

اینکه کدام سنگ برای چه منطقه ای مناسب است به ترکیب آن و الزامات محیطی لازم مانند بارها و شرایط آب و هوایی بستگی دارد که با سنگ بازالت نما ظاهر و زیبایی جدیدی ایجاد می شود و بی نظمی ها، تفاوت های رنگی و گنجاندن سایر مواد معدنی، قطعه سنگی را ایجاد می کند که هر بار منحصر به فرد است ، که معماران می توانند آن را با مصالح ساختمانی بی شماری مانند فولاد، بتن یا شیشه ترکیب کنند. ب ای سفارش و خرید با کارشناسان ما مشاوره کنید.