سنگ بازالت چرمی

سنگ بازالت چرمی

سنگ بازالت چرمی

سنگ بازالت چرمی

بازالت، یک سنگ طبیعی هزار ساله، رنگ های متعدد و پیشنهادی دارد. با سنگ بازالت چرمی درخشان ترین نسخه این ماده معدنی را خودش می سازد. در واقع پس‌ زمینه‌ هایی با تغییرات ظریف در تن، رگه‌های اثیری، به سختی قابل درک و سطوح بزرگ که تداوم را نشان می‌دهند و سه ویژگی که سنگ بازالت چرمی را تعریف می‌کند. شامل ماده‌ای است که رنگ‌های شنی درخشان آن فضاها و اتاق‌ها را به‌طور بصری بزرگ ‌تر می ‌کند.

این سنگ هنگام پوشاندن یک کف، سطوحی را ایجاد می کند که راه رفتن با پای برهنه در آن یک امر لوکس است. در روکش دیوار، ویژگی های ضد آب و نگهداری آسان خود را به زیبایی پوست با بالاترین کیفیت اضافه می کند. سنگ بازالت چرمی به طور موفقیت آمیزی با سنگ ها و روکش ها در رنگ های تیره و قدرتمند ترکیب می شود که با حضور ظریف آن بیشتر می شود. تیرهای عتیقه، مبل‌های چرمی کهنه و فلزات طلایی به سبک مدرن کاملاً با نوری خاص در فضاهایی که با این مواد از مجموعه سنگ تزئین شده‌اند، می‌درخشند.

کاربرد سنگ بازالت چرمی

کاربرد سنگ بازالت چرمی در اندازه های بزرگ، اجازه ایجاد فضاهای بی نهایت را می دهد. در آن اتصالات به حداقل می رسد و احساس تداوم به این معنی است . اتاق‌های مینیمالیستی در جایی به دست می‌آیند که کف چینی به‌طور ظریفی با محیط تزئینی ترکیب می‌ شود. زیرا رنگ های تغییر ناپذیر که در طول زمان ماندگار می شوند.

این سنگ بازالت چرمی با مقاومت در برابر آتش و گرما، مقاومت در برابر خراشیدگی و تمام برنامه های کاربردی خود بسیار محبوب است. ویژگی ها و تطبیق پذیری سنگ بازالت چرمی به ما اجازه می دهد تا در تعداد بی پایانی از برنامه ها استفاده شود. این کلید زیبایی شناختی و کاربردی برای کف و دیوارهای داخلی و خارجی و همچنین سطوح برای میزها و میزها است. جایی که خواص منحصر به فرد آن نمود نهایی خود را پیدا می کند.

در تولید سنگ بازالت چرمی، پرداخت های سطحی نه تنها ظاهر را تغییر می دهند. بلکه از همه مهم تر عملکرد آن را تغییر می دهند. انتخاب این سنگ به شکل مناسب برای استفاده مورد نظر در کف و فضای باز ضروری می باشد. همچنین استفاده از تکنیک‌های مختلف بر عملکرد سنگ بازالت چرمی تأثیر می‌گذارد. مقاومت در برابر لغزش، مقاومت در برابر آب و هوا و مقاومت در برابر آب را تحت تأثیر قرار می‌دهد. سنگ بازالت چرمی ما در طیف گسترده ای از پرداخت ها، رنگ ها و اندازه ها در دسترس است.

ویژگی سنگ بازالت چرمی

در واقع زیبایی شناسی یکی از ویژگی های کلیدی در پروژه های بازسازی و ساختمانی است که هر مشتری به آن اهمیت می دهد. زیبایی شناسی می تواند تاثیر زیادی بر همه چیز داشته باشد. از تغییر حال و هوا در یک مکان گرفته تا هماهنگی تم ها، سبک ها یا موتیف ها. اینها همه دلایلی هستند. در کنار استفاده از انواع و رنگ های مختلف سنگ بازالت چرمی، باید به دنبال جزئیاتی مانند انواع پرداخت هایی باشید. می توان روی دال یا کاشی اعمال کرد و سطح سنگ بازالت می تواند دارای پوشش های متنوعی باشد.

پرداخت های سنگ بازالت چرمی با سطح تمام شده مناسب برای استفاده مورد نظر مهم است. انواع مختلفی از پرداخت ها با استفاده از تکنیک های بسیاری، فرآیندهای دستی یا مکانیکی حاصل می شود. بر اساس آن سنگ طبیعی را می توان با کاربردهای داخلی، خارجی یا هر دو تطبیق داد. البته همانطور که گفته شد. این فرآیند به شعله مشعل داغ یا شعله ای با دمای بالا نیاز دارد که باید مستقیماً روی سطح سنگ بازالت چرمی اعمال شود.

تولید سنگ بازالت چرمی

تا سطحی بافت دار و مقاوم در برابر لغزش ایجاد شود. در نتیجه سطح کمی ناهموار می شود. پرداخت شعله ای می تواند انتخاب خوبی برای مصالح روسازی بیرونی باشد. زیرا می تواند آنها را در برابر عوامل محیطی در فضای باز محافظت کند و در عین حال کارآمد باشد. همچنین فرآیند تشکیل سنگ بازالت چرمی شامل استفاده از مواد ساینده است که آنها سطح سنگ ها را صاف می کنند. این روند تا زمانی ادامه می یابد که سطح صاف یا براق یا بازتابنده داشته باشد.

در تولید سنگ بازالت چرمی با استفاده از ابزار مخصوص، به صورت دستی یا مکانیکی، به سطح سنگ ضربه زده تا آنقدر شکسته شود. پوشش ها و برآمدگی های عمیق ایجاد شود که این نوع پرداخت سطح را در برابر لغزش مقاوم می کند. برای مکان های خارجی پر ترافیک ایده آل است. همچنین برای این نوع پرداخت، سطح سنگ بازالت چرمی با اسپری پرفشار هوا، شن سیلیس یا هر سنگ ریزه دیگری پر می شود. به طور کلی، نتیجه شبیه به یک ساحل کاملاً شانه شده است. در صورت درخواست طراح می توان طرح ها یا علائم مختلفی را روی سطح سنگ بازالت چرمی اعمال کرد.