سنگ بازالت سیاه

سنگ بازالت سیاه

سنگ بازالت سیاه

سنگ بازالت سیاه

در بسیاری از کاربرد ها مواد سطح سرامیکی از سنگ بازالت سیاه الهام گرفته شده است، از نظر جزئیات غنی است و برای فضای داخلی یا خارجی مناسب است و سنگ بازالت سیاه جایگزین عالی برای کوارتز و سنگ طبیعی است. سطوح سرامیکی مهندسی شده و از اجزای طبیعی مانند ماسه، خاک رس و رنگدانه ها تشکیل شده است و مصالح سنگ بازالت سیاه به حداقل مراقبت نیاز دارند و مقاومت فوق العاده خوبی در برابر خراش، حرارت و آسیب مایعات دارند که به دلیل خواص عالی محصول، طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها، مصالح سنگی سرامیکی بسیار محبوب هستند.

به طور گسترده ای برای استفاده در داخل و خارج از خانه استفاده می شود که تنها نقطه ضعف مصالح سنگ بازالت سیاه سختی آنهاست که می توانند تحت ضربه قوی و مستقیم ترک بخورند. بنابراین، قرار دادن اجسام سنگین روی سطوح سنگ بازالت سیاه توصیه نمی شود. مزایای سنگ بازالت سیاه این است که تقریباً در برابر همه چیز مقاوم است، بسیار تزئینی، طیف گسترده ای از رنگ ها و الگوها، ضد آب و هوا، مقاومت در برابر حرارت بالا، دافع لکه، اسلب ها دارای الگوی یکسان هستند.

عیب آن این است که بسیار سفت و سخت، ضربه های مستقیم را تحمل نمی کند و سنگ بازالت سیاه مناسب برای استفاده در آشپزخانه، حمام، به عنوان نما، دیوار و مواد پوشش کف است. همچنین سنگ بازالت سیاه ریز دانه‌ای هستند که ترکیبی ثابت از زغال سنگ با مقداری آبی تیره با ترکیبی از اسپندهای پررنگ و لکه‌های خاکستری نقره‌ای کم‌رنگ دارند و سنگفرش سنگ بازالت سیاه از گرانیت های بافت خاکستری عمیق و سیاه سایه دار متمایز است که این به دلیل سایش سخت و مقاومت سطح سخت آن مشهور است.

سنگفرش ها از سنگ بازالت سیاه نیز وجود دارد که معمولاً در مناطق کشور یافت می شود و متداول ترین کاربرد سنگفرش های بازالت سیاه شامل راهروها، مسیرها و پاسیوها، عمده فروش سنگ طبیعی پیشرو در کشور از جمله بزرگترین تامین کنندگان و صادرکنندگان سنگفرش سنگ بازالت سیاه است که اگر به دنبال یک دیوار منحصر به فرد خیره کننده هستید یا می خواهید یک حاشیه الهام گرفته از طراحی اضافه کنید، موزاییک مکعب سنگ بازالت سیاه تاثیرگذار با کاشی های موزاییک بازالتی سیاه / خاکستری تیره، انتخاب مناسبی برای افزودن آن فاکتور شگفت انگیز است که این کاشی یک محصول متوقف شده با موجودی محدود است و ما به شدت توصیه می کنیم مقدار مورد نیاز را سفارش دهید.